פשטידת בצל

פשטידת בצל

פשטידת בצל

פשטידת הבצל קלה מאוד להכנה. פשטידות בצל ניתן להגיש כמנה עיקרית בשילוב של סלט טוב או כמנת פתיחה. בדומה לפשטידת פטריות ופשטידת כרובית פשטידת בצל משלבת בתוכה ביצים ומעט תבלינים וקמח וניתן להגישה קרה.

מבחר מתכוני פשטידות בצל

פשטידת בצל ופטריות 

פשטידת בצל ופטריות בשרית

פשטידת בצל קלה במיוחד

פשטידת בצל וגבינות

פשטידת בצל וגבינה לבנה

קצת על בצל

הבצל נחשב לאחד הירקות החשובים במטבח. כמעט לכל סוג של תבשיל אנו מוסיפים בצל, אם על ידי טיגון בישול או באפייה.ישנם זנים שונים של בצל, המוכר ביותר הוא הבצל הלבן, בצל אדום ובצל ירוק.טיגון או אפיית הבצל הופכת את טעמו מחריף למתוק.

האם אי פעם התעוררת בבוקר עם תשוקה למזון מסוים, הבוקר השתוקקתי לפשטידת בצל. פשטידת בצל קלה להכנה ניתנת לגיוון בדרכים רבות, אפשר להכין פשטידת בצל עם פטריות וגבינה, כל גבינה מתאימה לפשטידת בצל, מגבינה מלוחה ועד מאוד מעודנת, אפשר גם לשלב בתוכה ירקות שונים או פטריות טריות חתוכות או מקופסאות שימורים. לשומרי המשקל מביננו ניתן להכין את הפשטידה מגבינות דלות שומן וכך להפוך את הפשטידה לדיאטטית.

פשטידת בצל פרווה

כאשר אנו אוכלים ארוחה בשרית, ניתן בקלות להפוך את פשטידת הבצל כתוספת לארוחה בכך שנכין את הפשטידה פרווה כשרה. ניתן להוסיף לארוחה את פשטידת הבצל כסוג של תוספת לצד התוספות המתלוות לארוחה. הפשטידה משתלבת מצויין לצד כל תוספת. בפשטידת פרווה יש להסיר את הגבינות להוסיף ביצים מעט קמח ואבקת מרק בצל.

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestPrint this page

להשמיע את דעתך

*